Precompression Kyiv: «AI думкою багатіє»

26 травня в Києві, в 13 павільйоні ВДНГ, відбувся перший офіційний регіональний івент Burning Man – Precompression Kyiv. Ми не знали, як українці відреагують на подію і формат, тому чітко заявили, що Precompression – це експериментальний формат заходу, організований українським Burning Man співтовариством у відповідності з 10-ма принципами Burning Man, контент якого створюють його учасники.

Ілюстрація “Вторгнення”, Антон Шевцов.

Так як у 2018-му році тема Burning Man звучала як «I, ROBOT», і наше подія багато в чому було розігрівом перед майбутнім тижнем у Black Rock City, ми вирішили направити загальну творчу енергію в неминуче майбутнє і заримувати тему першого українського Precompression з прийдешнім Burning Man. Тому Kyiv Precompression був на тему «AI думкою багатіє».

Концепція Precompression Kyiv представляла собою «порожню кімнату», яка наповнювалася через втілення будь-яких, навіть найсміливіших ідей учасників. Задавалися лише напрямки, та й ті були досить умовними.

Учасники подали десятки проектів в категоріях:

  • музика (5 танцполів, включно зі сценою з живою музикою)
  • лекторій (8 годин лекцій і ворк-шопів на теми, пов’язані з Burning Man і творчістю)
  • простір з арт-об’єктами (галерейний простір, а також сад, наповнений арт-об’єктами і інсталяціями)
  • мистецтво вогню (фаєр-шоу, вогняні скульптури, та інші ігри з вогнем)
  • 360-кінотеатр (більше 10-ти годин унікального контенту, який представили його автори)
  • VJ і light art
  • перфоманси і театри
  • гіфт-бар і гіфт-кухня
  • дитяча зона з воркшопом зі створення арт-об’єкту

No Spectators, only Participants – один з найважливіших принципів філософії Burning Man, який запрошує кожного перестати бути глядачем і перетворитися на творця.

Precompression очима учасників:

При підготовці до Precompression ми створили сайт Спільноти Бьорнерів України і сторінку івенту https://uburners.com/precompression-kyiv/, де розмістили інформацію про арт-проекти учасників. В майбутньому ми хочемо поліпшити цей функціонал, щоб учасники отримували можливості для експозиції своїх арт-проектів не тільки на подіях, але і онлайн.

Precompression Kyiv 2018

Подія на Facebook: https://www.facebook.com/events/566411147091046/