Kurenivka Afterparty

Після Burning Man у 2017 році учасникам першого кемпу Kurenivka не відразу вдалося зібратися разом у Києві. Хтось після Бьорну полетів приходити в себе на острови, когось чекало тривале відрядження, а дехто подорожував по Штатах. Зрештою, Kurenivka Afterparty була призначена на 19 січня 2018 року, і складалася з двох дій.

Ілюстрація “Зірка”, Антон Шевцов.

На початку вечора в арт-центрі Closer відбувся meetup ком’юніті українських бьорнерів. І хоча сам по собі лекційний формат для спільноти був не в новинку, відрізнялася ця зустріч максимально великою кількістю корисного контенту для художників, тих, хто хоче привезти на Burning Man арт-проект. Ми відмовилися від презентацій з порадами на кшталт “що взяти з собою на Burning Man”, і запросили спікерів із Сан-Франциско і Литви.
Запис доступний на нашому Yotube каналі.

Після закінчення офіційної частини, поверхом вище, в нічному клубі Mezanine, відбулася вечірка. Того вечора за діджеською стійкою були осяяні полум’ям резиденти кемпу Kurenivka на Burning Man 2017. А саме: Щасливі люди (live), Deus, Fun2Mass, Mamay, а також спеціальні гості Hector Cooper і Pilarion.

На вечірці був представлений Kurenivka Aftermovie.

 

Подія на Facebook: https://www.facebook.com/events/1407721286000911/