AI.Tlants на Burning Man

Проект AI.Tlants почався з бажання членкині кемпу Kurenivka Саші Степаненко повернутися у 2018-му році на Burning Man зі своїм внеском. У культурі бьорнерів таке явище називається “give back to community”. Саша – художниця, тому як дарунок ком’юніті була обрана арт-інсталяція. Саша зібрала команду однодумців, і подала заявку на арт-грант від Burning Man. Проект Ai.Tlants увійшов до шорт-листа, але, на жаль, не отримав грант. Проте команда не втратила надію, оголосила краудфандінг і продовжила готувати прототип проекту до першого українського регіональному івенту Precompression.

Ілюстрація “Вага”, Антон Шевцов.

Пізніше команда дізналася про те, що Міністерство Інформаційної Політики України оголосило творчий конкурс “Популяризація України в світі”. Чудовим шансом з одного боку вигідно представити Україну на одному з найбільш творчих подій в світі, а з іншого – отримати бракуючий фінансовий ресурс, команда неодмінно скористалася. Завдяки участі держави проект зібрав необхідне фінансування і був реалізований.

Команда проекту: Команда проекту: Олександра Степаненко, Олексій Трончук, Роман Фомов, Віталій Стецюк, В’ячеслав Гуденок, Сергій Думік.

“Наш проект візуалізує світ майбутнього. Сфера на плечах атлантів мультисимволічна. В одній з інтерпретацій – це наша планета, роботи-атланти в її основі – базис футуристичного світу. В той же час вона символізує і людський мозок, що складається з нейромережі, по якій активно переміщаються сигнали по синапсах. Об’єднання цієї структури в один сенс переносить нас у світ технологічної сингулярності, коли технологія і людина стануть одним цілим” – Олександра Степаненко.

Інтервью учасників проекту:

Как привезти свой проект на Burning Man